Başkan Kurt çocuklara belediyeciliği anlattı. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.  

Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen programda çocuklarla keyifli bir ortamda sohbet eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi ve belediyecilik faaliyetleri hakkında hem bilgi verdi hem de çocukların sorularını yanıtladı.

Gerçekleşen programda konuşan Kurt, “Türkiye Cumhuriyeti’ni siz çocuklarımıza ve gençlerimize emanet eden Büyük Önder Atatürk’ün sizlere verdiği değerin bilinciyle, onun yolundan ayrılmadan, ülkemize yararlı yurttaşlar olabilmek için çalışmak en önemli görevinizdir. Bu görevin tarihsel sorumluluğunun gereklerini yerine getireceğinize, elde edeceğiniz yeni başarılarla ülkemizin gelişip güçlenmesini sağlayacağınıza inancımız sonsuzdur” ifadelerini kullandı.

  Öğrencilerin sorularını tek tek cevaplayan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesinin çocuklar ile ilgili yaptığı projelere de değindi. Başkan Kurt gerçekleştirilen programın sonunda öğrencilere başkanlık makamını gezdirdi. Makamı tanıtan Kurt, öğrencileri makam koltuğuna da oturttu.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Eskişehir Gündemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…