Gökmeydan Spor Kampüsünde renkli bir etkinlik. Eskişehir Odunpazarı Belediyesi  Gökmeydan Spor Kampüsü, renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.  

Gökmeydan Spor Kampüsünde gerçekleşen etkinlikte, okul öncesi öğrencilere futbol, basketbol ve voleybol hakkında bilgi verildi. Etkinlikte Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da çocukları yalnız bırakmadı. Halime Hatun, İbrahim Karaoğlanoğlu ve Fadime Sarar İmam Hatip Anaokulu öğrencilerinin katıldığı etkinlikte çocuklar; futbol, basketbol ve voleybol hakkında bilgi sahibi oldular. Futbol, basketbol ve voleybol eğitmenlerinden bilgiler alan çocuklar, aynı zamanda branşlara ayrılmış bölümlerde oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdi.

 Öğrencilerle futbol, basketbol ve voleybol oynayan Başkan Kurt, öğrencilere spor ve sporun faydaları hakkında bilgi verdi. Spor yapmaya küçük yaştan itibaren başlanması gerektiğini belirten Başkan Kurt, “Gökmeydan Spor Kampüsü sizlerin. İstediğiniz zaman gelin oynayın. Spor yapmaktan vazgeçmeyin. Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Sağlam kafa, Sağlam vücutta bulunur’ sözünü hiç unutmayalım” dedi.

 Etkinlik sonunda Başkan Kurt, günün anısına okullara basketbol, voleybol ve futbol toplarından oluşan set hediye etti.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Eskişehir Gündemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…