Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Hep onlar anlattı siz dinlediniz; şimdi siz anlatın Eskişehir dinlesin!

Size ulaştırmayı başarabildiğimiz bu metin, bizim için çok önemli bir başlangıcın işaret fişeğidir…

Başlıyoruz; baş döndürücü bir hızla değişen dünyada, gazetecilik kavramının geçirdiği evrimi özenli bir şekilde özümseyerek, Eskişehir haberciliğine genç, hızlı, nitelikli ve çağdaş bir soluk katmak için yola çıkıyoruz!

Eskişehir’e öğrenci olarak gelip bu şehre katkı sunmaya karar vererek bir daha gidemeyenler grubunun üyeleri olarak; yeteneklerimizi, uzun zamandır elde ettiğimiz habercilik tecrübeleri doğrultusunda, kendi mecramızda, hiçbir kurumu taklit etmeden sergileme cesaretini göstererek “EskişehirMedyası” isimli haber sitemizle bundan böyle her an sizlerle olacağız.

“Özgün olmak, kimseyi taklit etmemek veya ilgi çekici içerik üretmek” gibi hep duyduğumuz kavramları; bizim ne kadar somutlaştırabildiğimizi, bu yazıyı bitirmenizin hemen ardından sitemize yapacağınız ziyaretle olmasa bile, önümüzdeki dönemde bir şekilde test edeceğinizi ümit ediyoruz.

Bizi kimler mi takip etmeli?

“Okulda” öğrendiklerimizi sokağa çıkarak uygulayacağımız haber sitemizde; Eskişehir ve yakın illerin siyasi gündemi takip eden bir esnafı da, kültür sanat etkinliklerini en yakından incelemek ve bilgi edinmek isteyen bir öğretmeni de, son dakika gelişmelerini ve yorumları okumak için can atan bir spor tutkununu da, yaptığı birikimi artık bir yatırıma dönüştürmek adına konut araştırması yapan bir bankacıyı da, okuduğu okulla ilgili etkinliklerden haberdar olmak isteyen bir öğrenciyi de gözettik…

Burada, “Söz sizde” olacak

Sadece bir e- posta aracılığıyla istediğimiz herkese ulaşabildiğimiz bu etkileşim çağında, sadece bizim söz söylememiz uygun olmazdı… İsteyen herkesin, hakaret etmeden, başkalarına saldırmadan düşüncelerini dile getirebileceği ‘Söz Ben’de kısmını tasarladık. Bir derdi olan herkes, buradan Eskişehir’e seslenebilsin istedik…

Her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz diye düşünerek devam edeceğimiz bu yolda, olumlu-olumsuz bütün eleştirilere açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. “EskişehirMedyası”nın ortaya çıkmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir