Atabir İnşaat tarafından Eskişehir Tepebaşı ilçesine bağlı Hoşnudiye Mahallesi’nde hayata geçirilen Novacity Eskişehir 2017 fiyatları 544 bin 500 TL’den başlayarak değişiklik gösteriyor. Novacity Evleri hemen teslim ediliyor.

Toplam 86 adet daire ve 16 iş yerinden meydana gelen Novacity Eskişehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.

Üç katlı 6 blok ve 11 katlı bir blok olmak üzere 7 blok şeklinde dizayn edilen Eskişehir Novacity projesinde peşin ve düşük faizli banka kredisi imkanı sunuluyor.

Novacity Eskişehir Evleri lokasyon olarak Acıbadem Hastanesi’ne ve Özdilek Alışveriş Merkezi’ne yakın konumda inşa edildi. Merkezi konumuyla yatırımcıların dikkatini çeken Novacity Evleri Eskişehir’in modern yaşamının yeni adresi olmayı hedefliyor.

Atabir Novacity projesinde daire ve dükkanların yanı sıra süs havuzu, çocuk oyun alanları, spa, sauna, fitness ve yüzme havuzu gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Novacity Eskişehir 2017 fiyatları 544 bin 500 TL ile 980 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Novacity satış ofisi adres: Hoşnudiye Mah. Şahin Blv. No:1 ESKİŞEHİR // Tepebaşı Belediyesi Çaprazı

Tel:0 222 404 0 111
Web: http://www.novacityeskisehir.com/

  • Nova City Eskişehir satılık!

    Nova City Eskişehir satılık daire fiyatları 544 bin 500 TL’den başlayarak değişiyor.…
Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Konut

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…