Ahmet Ataç’tan duygusal salsa. Tepebaşı Belediyesi’nin gerçekleştirdiği, zihinsel yetersiz gençlerden oluşan Ritm Orkestrası Zumba, Lirik dans ve Tango gösterisi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.  

 ‘Renk Verelim’ adlı gösterinin ikincisinde Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın Berna Karakuş ile salsası gösteriye ayrı bir renk kattı. Gösteri iki öğrencinin salsa dansı ile başladı. Başarılı dans sonrası sahneye davet edilen başkan Ataç, öğrenci Berna Karakuş ile kısa süreli birlikte dans ettiler. İzleyiciler bu dansı uzun süre alkışladı.

 Başkan Ataç, dans sonrası iki genci alkışladıktan sonra kısa bir konuşma yaparak, “Hiçbir insanın önünde engel olmadığını, herkesin her istediğini yapabileceğini göstermek istedik. Gördüğünüz gibi çocuklarımız yapamaz diye düşünülen her şeyi rahatça yapabiliyorlar ve yeteneklerini gösteriyorlar” diye konuştu.

 Zihinsel yetersiz gençlerden oluşan Ritm Orkestrası’nın mini konserinden sonra Zumba, Lirik dans ve Tango gösterisi gerçekleştirildi.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Kültür Sanat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…