Nesine.com Eskişehir Basket, Final-Four’un son maçında grubun galibiyetsiz tek takımı Acıbadem Üniversitesi ile 26 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da deplasmanda karşılaşacak. Eskişehir temsilcisi, bu maçın hazırlıklarını 23 Mayıs Salı günü Yenikent Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Anadolu Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı

Sezon içindeki bütün antrenmanlarını ve maçlarını Anadolu Üniversitesi Spor Salonu’nda sürdüren Nesine.Com Eskişehir Basket, bu hafta Salı ve Çarşamba günleri gerçekleştirilen Anadolu Üniversitesi mezuniyet töreni sebebiyle Yenikent’te çalıştı.

Hedef Acıbadem’i yıkmak

Grubun en zor maçında geçen hafta deplasmanda Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşan Nesine.com Eskişehir Basket, bu maçta rakibine kaybederek final grubundaki ilk mağlubiyetini almıştı. Şu anda aldığı iki galibiyetle hâlâ çok avantajlı bir konumda bulunan takımımızda hedef, ligin en büyük bütçesine sahip olmasına karşın henüz gaibiyeti bulunmayan Acıbadem’e öldürücü darbeyi vurmak.

Oyun disiplini şart

Sezon başlangıcından çok disiplinli bir şekilde hedef odaklı bir çalışma ortaya koyan Eskişehir Basket’te Amerikalı Koç Brad Greenberg, son antremanda takımını sık sık uyardı. Özellikle agresif savunma prensibinden vazgeçilmemesini isteyen Koç, maç içinde sonuç ne olursa olsun oyun disiplinine sadaketle uyulmasını istediğini söyledi. Eskişehir Basket Perşembe günü sabah saat 09.00’da karayolu ile İstanbul’a geçecek.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Spor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…