Oklubalıspor Kulübü Oryantiring Sporcuları İnönü Belediyesi Başkanı Kadir Bozkurt’u ziyaret etti. Türkiye Oryantiring Federasyonu 2016-2017 sezonu sonunda İnönü Belediyesi’nin logosunu formalarında taşıyan Oklubalıspor; 16 yaş kızlarda Türkiye ikincisi, 20 yaş erkeklerde ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Kupaları ve madalyaları ile beraber İnönü Belediyesi’ne gelen sporcular, antrenörleri İlyas Avcı ve kulüp yöneticileri ile birlikte Başkan Kadir Bozkurt’u ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundular. Başkan Bozkurt ise, bu başarıdan dolayı sporcu ve yöneticileri tebrik etti, devamını diledi.

Bu başarı ile beraber Oklubalıspor’dan toplamda 4 sporcu Milli Takım’a seçildi. Milli takımda ülkeyi ve İnönü’yü gururla temsil edecek sporculardan Elif Gökçe Avcı ve İbrahim Dilek 7-15 Temmuz, tarihleri arasında Finlandiya’da gerçekleşecek Gençler Oryantiring Dünya Şampiyonası’na, İsmail Alp Arslan ve Kadir Can Çakan da 28 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’da gerçekleşecek Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’na katılacak.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Spor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…