Anadolu Üniversitesi 2017 yılı mezuniyet töreni ilk oturumları, 23 Mayıs Salı günü Anadolu Üniversitesi İki Eylül Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi 2017 Yılı Mezuniyet Töreni’ne, mezun olan öğrencilerin ailelerinin yanı sıra Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, Eskişehir İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uysal Ağaoğlu, Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adnan Özcan, Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Prof. Dr. Yücel Güney, Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı ile Anadolu Üniversitesi öğretim elemanları ve üniversite mensupları katıldı.

Anadolu Üniversitesi 2017 Yılı Mezuniyet Töreni’ne mesajlarıyla katılan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı, Başbakan ve Bakanlar mezun olan öğrencileri tebrik etti.

4 oturum şeklinde düzenlenen Anadolu Üniversitesi 2017 Yılı Mezuniyet Töreni’nin ilk oturumunda İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Güzel Sanatlar Fakültesi, Ulaştırma Meslek Yüksek Okulu, Porsuk Meslek Yüksekokulu ve İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencileri mezun oldu. Öğleden sonra gerçekleştirilen 2. oturumda ise Açıköğretim Fakültesi, İktisat Fakültesi ve İşletme Fakültesi mezunlarını uğurladı.

Daha Fazla Haber Yükle
Daha Fazla Yükle EskişehirMedya
Daha Fazla Yükle Üniversite

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Alzheimer’ı 20 sene önceden bilmek mümkün!

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar, &#…